Zastavit, zhodnotit, posunout se

Blíží se konec roku a to je ideální čas na zastavení, zamyšlení a shrnutí všeho, co jsme v průběhu roku dokázali a čeho jsme dosáhli. Bilancování je důležitým nástrojem, který nám umožňuje zhodnotit naše úspěchy, ale také se poučit z neúspěchů a překonat překážky. Proto vám chceme v tomto článku předat několik rad, jak se při bilancování a plánování příštího roku správně zaměřit na svůj osobní růst a rozvoj.

  • Zastavte se a podívejte se zpět: Přemýšlejte o svých cílech a přáních, které jste si stanovili na začátku roku. Jak jste se jim přiblížili? Co se vám podařilo dosáhnout a co zůstalo nedokončeno? Uvědomte si své úspěchy a připomeňte si, že každý krok vpřed je důležitý.
  • Učte se z neúspěchů: Neúspěchy jsou součástí života a poskytují nám cenné lekce. Zamyslete se nad tím, co vás při dosahování vašich cílů zpomalilo nebo co se vám nepovedlo. Jak se můžete z těchto lekcí poučit a zlepšit svůj přístup?
  • Oceňte svůj růst a pokrok: Nezapomeňte si připomenout, jak jste se v průběhu roku rozvíjeli a rostli. Možná jste se naučili nové dovednosti, zlepšili svou produktivitu nebo jste se naučili vyrovnat s výzvami. Uvědomte si, jak jste se posunuli vpřed, a buďte na sebe hrdí.
  • Plánujte do budoucna: Jaké jsou vaše cíle pro příští rok? Zamyslete se nad tím, jakým směrem se chcete ubírat a čeho byste chtěli dosáhnout. Stanovte si konkrétní a měřitelné cíle, které vás budou motivovat a posouvat vpřed.
  • Vzdělávejte se a posouvejte se dál: Nezapomeňte, že vzdělávání je klíčem k osobnímu rozvoji. Přemýšlejte o oblastech, ve kterých si přejete posílit své znalosti a dovednosti. Plánujte si čas na čtení knih, účast na kurzech nebo sledování inspirativních přednášek. Každý den se můžete něco nového naučit a stále se rozvíjet.

Věříme, že každý z nás má obrovský potenciál a schopnosti, které může využít ke svému osobnímu růstu. Nezáleží na tom, jakým tempem jdete, ale spíše na tom, že jste ochotni se zastavit, vše zhodnotit a posunout se vpřed.

A abychom vám pomohli se posunout, připravili jsme pro vás na příští rok bohatou nabídku kurzů. Těšit se můžete na kurzy prezenční, ale i online. Máme pro vás kurzy akreditované nebo také kurz na míru či konzultace s našimi lektory. Jakým tématům se budeme příští rok na kurzech věnovat?

Pokud bych měl nějaké naše kurzy vypíchnout a doporučit, tak za mě je to určitě online kurz Jak na Facebook a Instagram. Společně s lektorkou Lucií Budíkovou jsme spojili dva oblíbené kurzy a dostanete určitě velkou dávku informací o sociálních sítích a o tom, jak na ně. Dalším mým doporučeným kurzem je určitě Nastavení marketingové strategie, kde se společně s Martinem Přinosilem podívate na to, jak se dělá marketing v agenturách a co vše můžete využít a dělat i s malým rozpočtem. Posledním mým doporučením bude kurz Fundraising a PR na cestě k dárci. S Denisou Ratajovou se podíváte, co vše musí společně plánovat a nad čím přemýšlet osoby, které u vás dělají fundraising a PR. Bylo těžké vybrat jen 3, protože si myslím, že každý náš kurz stojí za účast a vybírali jsme je na základě vašich zpětných vazeb a toho, co doopravdy potřebujete.

Podívejte se nabídku kurzů.

Pokud se vám z naší nabídky kurzů nic nezamlouvá nebo už jste pokročilejší a většinou našich kurzů jste prošli, můžete si nechat vytvořit kurz na míru pro vaši organizaci nebo využít možnosti konzultací dle tématu, které vás nejvíce pálí.

Kurz na míru

Konzultace

Přejeme vám příjemné bilancování a plánování na příští rok! Buďte odvážní a otevření novým výzvám a možnostem. Společně můžeme udělat z příštího roku nezapomenutelné období osobního růstu a úspěchů.

Těšíme se na setkání na některém z našich  kurzů.