Konzultace

Potřebujete individuální konzultace v řízení neziskové organizace? Máte na výběr ze dvou možností:

  • Vyberte si z naší nabídky zkušených lektorů.
  • Vyberte si kategorii zaměření (management, PR a marketing, finance, fundraising, projektové řízení, digitalizace).

Napište nám váš konkrétní dotaz a s čím byste potřebovali pomoci. Doporučíme vám nejvhodnějšího lektora ke konzultaci a zprostředkujeme vám online nebo osobní setkání.

Poptávky na individuální konzultace pište na email vzdelavani@nros.cz.

6 položek celkem

Cena

20002001
120002001
KONZULTACE DIGITÁLNÍ KANCELÁŘ
od 2 000 Kč

Chce vaše organizace držet krok s dobou a začít při svém řízení používat digitální nástroje? Už jste s digitalizací začali, ale potřebujete s něčím pomoci? Přesně pro vás je konzultace na téma digitální kancelář.

303/NEZ
KONZULTACE FINANČNÍ ŘÍZENÍ
od 2 000 Kč

Finanční řízení je pro neziskové organizace nezbytnou součástí jejich fungování. Bez efektivního finančního řízení může být ohrožena sama existence organizace.

309/NEZ
KONZULTACE FUNDRAISING
od 2 000 Kč

Pokud chcete, aby vaše nezisková organizace byla úspěšná, je fundraising důležitou součástí vaší práce. Díky fundraisingu můžete získávat finanční prostředky, které potřebujete k tomu, abyste mohli plnit své cíle.

306/NEZ
KONZULTACE PERSONÁLNÍ ŘÍZENÍ
od 2 000 Kč

Chcete, aby vaše nezisková organizace fungovala efektivně a abyste měli motivovaný a výkonný tým? Potřebujete poradit, jak správně nastavit personální řízení? Chcete vědět, jak nejlépe hodnotit pracovníky a naučit se dobře delegovat práci?...

315/NEZ
KONZULTACE PR A MARKETING
od 2 000 Kč

Pomocí PR a marketingu dáváte vědět o své činnosti a poslání široké veřejnosti. Propagace organizace vám pomůže v navazování nových partnerství a v plnění poslání. Potřebujete poradit, jak na to? Využijte ke konzultaci naše zkušené lektory.

312/NEZ
KONZULTACE PSANÍ PROJEKTŮ A PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ
od 2 000 Kč

Máte skvělý nápad a chcete svůj záměr financovat z nějakého grantu? Potřebujete pomoci s vytvořením projektu či konzultaci k napsání nebo k řízení projektu? Rádi vám poradíme.

262/NEZ