S Vlaďkou Salvetovou nejen o rané péči

V dnešním dílu podcastu Nahlídni se budeme věnovat tématu Raná péče. Pozvali jsme si osobu velice povolanou. Ředitelku Společnosti pro ranou péči Ostrava, Vlaďku Salvetovou. Vlaďka mimo jiné získala titul Lady Business 2020 v kategorii Manažerka neziskovky. Povídali jsme si o jejích začátcích v nezisku, dále o tom, co je to raná péče, komu tato služba pomáhá a jaké jsou aktuální trendy v rané péči. Zjistili jsme, zda se naše služby dají srovnávat se zahraničím a kdy je týden rané péče. Nakonec jsme se dotkli i zákona o sociálních službách a toho, jak může být kurz kouče nápomocný pro ředitelku takové organizace.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Jan Placák

Host: Vlaďka Salvetová

Autorka znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

www.nros.cz

www.avpo.cz

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.