S Veronikou Pačesovou zdoláváme hory papírů

Tématem dnešního dílu podcastu Nahlídni je projektové řízení. Pozvání přijala specialistka na projekty se sociálním dopadem, která se věnuje metodické a strategické podpoře projektů, získávání financí a projektovému, procesnímu a finančnímu řízení. Zaměřuje se na oblast sociálních služeb a sociální pomoci, vzdělávání a školství. Veronika Pačesová má ráda hory, a to i ty papírové. Říká, že papíry vnímá jako prostředek pro získání podpory a financí. Prodiskutovali jsme čtení výzev, psaní projektových žádostí, řízení projektů, personální obsazení, rozpočty i registrace sociálních služeb. Veronika vzkazuje „nenechte se otrávit mírou administrativy“.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Monika Jindrová

Host: Veronika Pačesová

Autorka znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

www.nros.cz

www.avpo.cz

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.