S Martinem Gromanem o pohledu veřejnosti a médií na nezisk

Dnešní díl je trochu jiný. Nahrávali jsme totiž naživo na akci Piknik pro neziskovky, která se konala na zahradě Nadace rozvoje občanské společnosti 18. srpna. Hostem tohoto speciální dílu byl novinář a žurnalista Martin Groman. Pracoval v Českém rozhlase, ale i v komerčních firmách a agenturách. Vedl desítky rozhovorů, připravil mnoho rozhlasových dokumentů, psal scénáře a náměty pro film, Podílel se na knihách. Přednáší na fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze a na Metropolitní univerzitě Praha. Je také spoluautorem podcastu Přepište dějiny. Povídali jsme si o vnímání nezisku médii a zda se změnil mezi lidmi pohled na prospěšnost neziskového sektoru. Také jsme rozebírali rozdělenost veřejnosti do sociálních bublin. Poslechněte si rozhovor a napište nám svůj názor? Vnímá veřejnost nezisk dobře, nebo špatně a proč?

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Budeme také rádi za vaše hodnocení v podcastových aplikacích. Pošlete nám tipy na hosty do podcastu, s kým byste rádi slyšeli rozhovor nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Jan Placák

Host: Martin Groman

Autorka znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

www.nros.cz

www.avpo.cz

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.