S Janou Vožechovou o procesu změny a o zapálení pro fundraising

V dnešní dílu podcastu Nahlídni se budeme věnovat změně a také si povíme něco o zapálení pro fundraising. Pozvali jsme si bývalou ředitelku NROS Janu Vožechovou. Jana vystudovala Palackého Univerzitu v Olomouci, vedla terapeutickou skupinu lidí se závislostí ve Středisku léčby závislostí v Olomouci. Pracovala také v Nadaci Sirius, kde třeba stojí za výstavou Chodící lidé. Teď působí jako lektorka a konzultantka pro neziskové organizace. Změna je pro každou organizaci důležitý proces a je třeba ji správně vysvětlit, řídit a zavést. Jana nám přiblížila důležitá pravidla procesu změny podle Johnna P. Kottera, ale také ty, které ona aplikovala v praxi. Podělila se s námi o to, jak zapalovat k fundraisingu a co je dle ní pro fundraising nejdůležitější.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Jan Placák

Host: Jana Vožechová

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.

Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechaudiolibrixYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.