„Fundraising je týmová práce“, říká Pavel Němeček

Pavel Němeček spolupracuje s NROS více než 10 let. Věnuje se fundraisingu, strategickému plánování i samofinancování neziskových organizací. Zajímá vás zda může neziskovka podnikat, zda business plán a marketing patří do nezisku? Víte, jak na samofinancování neziskovky? Jak říká Pavel, je užitečné mít představu, kolik naše práce stojí. Cenotvorba je důležitá, i když jedeme na projekty. A nezapomínejte, že fundraising je o vztazích a o důvěře. S Pavlem se můžete také osobně setkat na kurzech NROS (Fundraising s firmami- jak na to?, Fundraising s firmami – využijte svůj potenciál naplno!)

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Monika Jindrová

Host: Pavel Němeček

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.

Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechaudiolibrixYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.