Martina Macurová: Neztrácejte naději, věci měnit jdou

Co to je homesharing? Kdo je neformální pečovatel? Na co nezapomínat při psaní projektů? Jak na respekt v komunikaci? Jak být bezbariérový? Pozvání na rozhovor přijala Martina Macurová, ředitelka Centra pro komunitní práci střední Čechy. Martina se věnuje sociální práci a rozvoji komunitní práce. Na všechny uvedené otázky uslyšíte odpovědi. Jak říká Martina, věci a přístup se lepší. Změna myšlení - z on mi nerozumí, je divný na AHA on mi nerozumí, přijdu na to proč – přišla s respektem a velkou osvětou. Nemusíme umět vše, ale je dobré vědět, na koho se obrátit a kdo mi pomůže… Pamatujme na podporu klientů i při psaní našich projektů. Položky jako tlumočení, asistence, zajištění hlídání pro děti apod. jsou během realizace aktivit k nezaplacení. Inspiraci najdete na www.respektvkomunikaci.cpkp.cz a pokud máte zájem o homesharing, neváhejte se ozvat na homesharing@cpkp.cz. Parťáky hledají stále.

Děkujeme Magenta Experience Centre za zapůjčení podcastového studia. Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Monika Jindrová

Host: Martina Macurová

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

www.nros.cz

www.avpo.cz

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.

Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechaudiolibrixYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.