S Danem Tržilem o podcastech a jejich potenciálu

Dnešní díl bude trochu jiný. Budeme si povídat v podcastu o podcastech. Dnešním hostem je odborník na slovo vzatý, Dan Tržil. Dan je autorem a producentem několika podcastů například Proti proudu, nebo Na vlně podnikání. Je také autorem webu České podcasty.cz, který slouží jako databáze podcastů. a na co jsme se ptali? Víte jak vznikají podcasty? A jak moc složité je takový podcast začít natáčet? Tohle a spoustu dalšího se dozvíte v rozhovoru.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Jan Placák

Host: Dan Tržil

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

www.nros.cz

www.avpo.cz

www.ceskepodcasty.cz

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.

Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechaudiolibrixYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.