Monika Kavanová: Business a nezisk mají společného skoro všechno

Je důležité se vzájemně inspirovat. Business se od nezisku naučil hledat své poslání. Říká Monika Kavanová, Managing Partner ve společnosti New Business Balance a členka správní rady AVPO Servisní. Monika ráda objevuje nové možnosti. Pohybuje se v prostředí businessu, ale velmi dobře zná i nezisk. Mluvili jsme o realistických cílech, vzájemné inspiraci, stanovení hranic, dárcích. Nejdůležitější zdroje jsou lidi – to platí všude, mysleme na sebe a občas se pochvalme.

Monika Kavanová je mentorkou, koučkou a konzultantkou. Ve své práci vychází ze tří pilířů: lidí a jejich potřeb; procesů, které fungují a přináší efektivitu a dobře nastavených a motivujících cílů. Kromě ČVUT a Ph.D.  na VŠE v Praze je Monika držitelkou několika mezinárodních certifikací – certifikace pro práci s hodnotami (Barret Values Centre), je certifikovaným trenérem prodejních dovedností (IoweU), komunikačních dovedností (TOYF) a certifikovaným koučem (Institut Transformační psychologie, MŠMT). Monika má bohaté manažerské zkušenosti z mezinárodních firem, v oblasti poradenství a vzdělávání i v oblasti startupů.  V neziskovém sektoru je aktivní od roku 2001, kdy spoluvytvářela projekt Internet pro seniory, byla členkou Správní rady AAU, nyní je členkou Správní rady AVPO Servisní, zároveň působí jako Ambasadorka Chance4Children.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor, nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Monika Jindrová

Host: Monika Kavanová

Autor znělky: Eva Hosnedlová

www.nros.cz

www.avpo.cz

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.