Alena Šváchová a Petr Paták Odborné vzdělání cesta k úspěšné budoucnosti

V dalším díle našeho podcastu se věnujeme projektu Odborné vzdělání cesta k úspěšné budoucnosti. Jednou z klíčových cílových skupin Nadace rozvoje občanské společnosti jsou děti a mladí lidé, které podporujeme v rámci specifických programů a projektů. Jedním z nich je právě tento projekt, který je financovaný z prostředků The VELUX Foundations. Povídali jsme si v něm s Alenou Šváchovou z NROS a Petrem Patákem ředitelem Střední odborné školy a středního odborného učiliště Kladno. Jak tato spolupráce probíhá? Co vše je v projektu v plánu a kdo všechno se může zapojit? Na všechny tyto otázky a další najdete v našem rozhovoru odpověď.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Jan Placák

Host: Alena Šváchová, Petr Paták

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

www.kbudoucnosti.cz

www.nros.cz

www.avpo.cz

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.