O profesionalizaci řízení neziskových organizací s Ladislavem Kučerou

Host 60. dílu podcastu Nahlídni má za sebou mnoho zajímavých pracovních zkušeností. Pracoval na inspekci životního prostředí, byl v Bruselu v Evropské komisi, pak nastoupil na úřad vlády na Ministerstvo práce a sociálních věcí. Nakonec se stal součástí týmu největší české firmy, která ráda pomáhá neziskovkám jak s finanční podporou, tak i s podporou ke vzdělávání a profesionalizaci. Pozvali jsme si Ladislava Kučeru, ředitele Nadačního fondu Škoda Auto. Povídali jsme si o cílech a zaměření Škoda Auto právě v pomáhání neziskovkám. Rozebírali jsme, jak je důležitá profesionalizace neziskovek a zda je důležité organizace nějak oceňovat. Prozradil nám také něco o novém partnerství Škoda Auto.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor, nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Jan Placák

Host: Ladislav Kučera

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.

Podívejte se na více informací o Neziskovka roku