Eva Marková představuje Akademii Sebevědomá neziskovka

Co to je Akademie Sebevědomá neziskovka? Zeptali jsme se lektorky Evy Markové. Akademie je šitá neziskovkám na míru a vychází ze skutečných potřeb lidí z nezisku. Reflektuje témata jako je argumentace, vyjednávání, sebereflexe, psychohygiena. S Evou jsme mluvili také o prevenci syndromu vyhoření, komunikaci, supervizi i naslouchání. Cílovou skupinou Akademie jsou pracovníci v přímé péči a manažeři v neziskových organizací. Žijete svůj život pro životy jiných? Akademie je právě pro vás. Účastníci budou do akademie aktivně zapojeni. Pro ty, co chtějí být jen pasivními posluchači Eva vzkazuje – kupte si knížku.

 

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor, nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Monika Jindrová

Host: Eva Marková

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.

Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechaudiolibrixYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.