O nezisku a sociálních službách s Petrem Hanušem

„U nás neděláme reformy, flikujeme legislativu“, říká Petr Hanuš, ředitel odborných sekcí Unie zaměstnavatelských svazů a Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR. Mluvili jsme o sociálních službách, sociálně zdravotním pomezí, novele zákona o sociálních službách i o covidu. A nezapomeňte „Čtyři pruty nezlomíš, spolu jsou neziskovky silnější“, vzkazuje Petr. Profesní kariéru začal na Lince bezpečí, později pracoval na Ministerstvu práce a sociálních věcí převážně na odboru sociálních služeb v různých pozicích, nakonec jako ředitel odboru a zástupce náměstka ministra, od 2014 pracuje působí v Unii zaměstnavatelských svazů ČR a od roku 2015 také v Asociaci poskytovatelů sociálních služeb ČR. Své zkušenosti předává také studentům na vysoké škole CEVRO Institut.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu, s kým byste rádi slyšeli rozhovor nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Monika Jindrová

Host: Petr Hanuš

Autorka znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

www.nros.cz

www.avpo.cz

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.