S Hankou Janíkovou o tom, co dělá tým týmem a jak mít spokojené a motivované pracovníky

Každý manažer chce mít spokojený a motivovaný tým pracovníků. A jak toho dosáhnout? Do dalšího dílu podcastu Nahlídni jsme si pozvali ředitelku Rodinného Integračního centra v Pardubicích, Hanku Janíkovou. Působí též jako konzultantka, poradkyně zejména v oblasti řízení organizací, a to nejen v neziskovém sektoru, ale i ve školském a firemním sektoru. Lektoruje v kurzech šitých na míru potřebám jednotlivých organizací a firem, je též lektorkou v MBA studijních programech. Probírali jsme společně, jak na personální řízení v neziskovce, jak najít kvalitní spolupracovníky do organizace a jak by měly probíhat hodnotící pohovory. Řeč přišla také na motivaci zaměstnanců a delegování práce.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Napište nám zkušenosti z vaší organizace. Např. jaké máte benefity, jak motivujete své zaměstnance nebo jak těžké je pro vás delegování. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu, s kým byste rádi slyšeli rozhovor nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Jan Placák

Host: Hana Janíková

Autorka znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

www.nros.cz

www.avpo.cz

 

Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.