Zlatý banán 2022 patří organizaci Nomia

Znáte soutěž Zlatý banán? Je pro držitele značky spolehlivosti. Jde o soutěž o nejlepší příběh na téma jak finance od dárců pomáhají.

V posledním ročníku zvítězila organizace Nomia. Jejich příběh zaujal také partnery soutěže. Kromě prvního místa si odnesli také Cenu Akademie ČTK a Cenu Pantershopu. Pozvání do studia přijal ředitel Miroslav Bubeník a provozní ředitelka Ivana Kostelníčková.

Vítězný příběh si můžete přečíst na webu zlatybanan.cz. Příběh popisuje osud dětí, které byly svědky domácího násilí a podařilo se jim postavit na vlastní nohy.

Nomia poskytuje psychologickou poradnu zejména v Královehradeckém kraji. Zaměřují se zejména na rozvodové a porozvodové konflikty s násilím ve vztazích, na pomoc obětem domácího násilí a trestné činnosti, týraným, zneužívaným a zanedbávaným dětem a pracují rovněž i s pachateli trestné činnosti. Své služby poskytujeme v rámci registrovaných sociálních služeb Odborné sociální poradenství, Krizová pomoc a Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.

Co je v jejich práci nejtěžší? Je těžké udržet lidi v nezisku? Pomáhá organizaci značka spolehlivosti? Zeptali jsme se. A nezapomeňte si přečíst Broučky, pana ředitele kniha přivedla k psychoterapii… A pokud prožíváte náročnou životní situaci neváhejte využít nebo doporučit online poradnu. Odpovídají do 48 hodin v pracovních dnech: https://nomiahk.cz/online-poradna/.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor, nebo na jaké téma.

Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Monika Jindrová

Host: Miroslav Bubeník, Ivana Kostelníčková

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.