S Radkou Bystřickou o digitalizaci světa nezisku

Každá neziskovka, aby držela s dobou, by měla využívat dnešní technologie, které nám ulehčují práci. Aby se ve všech těch aplikacích a programech organizace vyznali, je tady organizace Sdružení VIA. Vzdělávají, informují a propojují svět nezisku s tím technologickým. Do dnešního dílu jsme si pozvali ředitelku Sdružení VIA, Radku Bystřickou. Pověděla nám, co vše jejich organizace dělá. Co to je Techsoup. Kde hledat experty. Na co jsou automatizace neziskovkám dobré. Poslechněte si spoustu zajímavých informací o digitálním světě. Zveme vás také na jednu super online akci. Kdy se koná a o čem bude? Poslouchejte až do konce.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Jan Placák

Host: Radka Bystřická

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

www.nros.cz

www.avpo.cz

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.