Olga Medlíková: Chybami se člověk učí, když se učit chce

Jaký je rozdíl mezi mentoringem a facilitací? Učíme se chybami nebo se jich máme bát? Jak motivovat sama sebe? Olgy parketa je prevence a řešení konfliktů. Kde se dělají největší chyby? - Nedostatečná příprava, podcenění situace a ego. Olga se s námi podělila také o své desatero pro komunikaci a vzkazuje – vydržte! Olga Medlíková pro neziskový sektor pracuje jako lektorka, mentorka a facilitátorka od roku 1996. Byla členkou několika správních rad, trvale několik neziskových organizací podporuje a pomáhá organizacím s managementem a fundraisingem. Je autorkou knih a ebooků zabývajících se osobním rozvojem, přispívá do řady časopisů a periodik. V roce 2013 získala cenu Osobnost roku v oblasti praktické aplikace andragogiky vyhlašovanou Asociací institucí manažerského vzdělávání, Českou andragogickou společností a vzdělávacím institutem London International Graduate School.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Monika Jindrová

Host: PaedDr. Olga Medlíková

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

www.nros.cz

www.avpo.cz

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.