S Martinou Weberovou nejen o profesionalizaci neziskovek

Máme tady další speciální díl podcastu Nahlídni. Už devátým rokem udělovala Nadace rozvoje občanské společnosti ocenění Neziskovka roku. Každoročně vybere tři nejlépe řízené organizace v kategoriích Malá, Střední a Velká neziskovka. Veřejnost si také vybírá organizaci, která obdrží Cenu veřejnosti. V kategorii Malá neziskovka byla v tomto ročníku velká konkurence a 1. místo nakonec získala organizace Plzeňská rada dětí a mládeže. Vydal jsem se do Plzně vyzpovídat předsedkyni organizace Martinu Weberovou. Dozvěděl jsem se, jak se dostala k nezisku a v jakých organizacích působila. Prozradila mi proč se přihlásili do ocenění Neziskovka roku, jak bylo těžké projít hodnotícím procesem a co vše musí taková Neziskovka roku splňovat.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Jan Placák

Host: Martina Weberová

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

www.nros.cz

www.neziskovkaroku.cz

www.avpo.cz

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.