S Janem Gregarem nejen o 17 listopadu a Festivalu svobody

Blíží se 17. listopad, Den boje za svobodu a demokracii. Tento termín je spojen s Koncertem pro budoucnost. Jaké to je organizovat takové akce ve veřejném prostoru? Zeptáme se Jana Gregara z Nerudného festu. Nerudný fest stojí mimo jiné za akcemi jako Mladí ladí Jazz, Praha žije hudbou, nebo Student fest. Stáli také u zrodu platformy Festival svobody. Nyní finišuje kampaň na podporu neziskových organizací Takoví jsme. Pojďte si poslechnou kolik lidí je potřeba k organizaci těchto akcí, co je motivovalo k pořádání festivalů a co vše se bude dít 17. listopadu nejen v Praze. A co vzkazuje Honza neziskovkám? „Držme spolu, nenechme se rozdělit.“

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Jan Placák

Host: Jan Gregar

Autorka znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

www.nros.cz

www.avpo.cz

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.