Nezapomeňte, LinkedIn potřebuje váš čas a vaši energii, říká Veronika Soukupová

Jde profesní síť LinkedIn propojit se světem managementu kvality a ISO norem? Zeptáme se našeho dnešního hosta – Veroniky Soukupové. „Každý svého štěstí strůjce, každý svojí sítě tvůrce“, říká Veronika. Síť je tvořena lidmi a jejich příspěvky. Pokud chcete vyladit svůj obsah, tak si projděte své kontakty a u některých si vypněte sledování. Inspiraci a tipy z praxe můžete získat ve skupinách, které Veronika založila: LinkedIn skupina "Lilearning: tipy k této síti", Facebook skupina "LinkedIn Tipy". Veronika Soukupová je externí manažerka kvality, auditorka ISO systémů řízení a Linkedin trenérka. K LinkedInu ji přivedla snaha zviditelnit svoji práci v systémech řízení kvality. Vše má osobně vyzkoušeno, sleduje novinky a o své zkušenosti se dělí. Zeptali jsme se, jak by měl vypadat ideální profil na síti Linkedin? Koho na síti mohu potkat, jak se s lidmi propojit, jak být vidět? Dostali jsme spoustu zajímavých tipů a doporučení. Vydržte až do konce, stojí to za to.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Monika Jindrová

Host: Veronika Soukupová

Autorka znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

www.nros.cz

www.avpo.cz

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.