O Facebooku a Instagramu s Lucií Budíkovou

V sociální sítí Facebook dochází ke stálým změnám. Jaké jsou novinky a co vše nově můžeme nebo nemůžeme? Pozvali jsem si už po druhé specialistku na sociální sítě a lektorku Lucii Budíkovou. Lucie má zkušenosti se správou velkých i malých profilů, rozličných strategií, reklamních kampaní a reportingů na Facebooku a Instagramu. Pracovala pro značky jako Lentilky, Hellmann’s, Barbie, Hot Wheels, Gondíci s.r.o., Komorní divadlo Kalich a další. Tentokrát jsem si povídali o nastavování reklam na Facebooku, ale také jsme si blíže představili sociální síť Instagram, co vše se na ní dá dělat a jaké jsou nové trendy. Na závěr se dozvíte pět jednoduchých rad, jak na sociální sítě.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Jan Placák

Host:Lucie Budíková

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

www.nros.cz

www.avpo.cz

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.