Myslete digitálně

Už teď pro vás chystáme ve spolupráci s AVPO ČR a Sdružením VIA akci Digitální den pro neziskovky, která se konala i minulý rok. Než vám představíme program té letošní, pojďme si připomenout dvě přednášky z bohatého programu z minulého roku.

Myslete digitálně je název přednášky Filipa Dřímalky, předního odborníka na technologické trendy, zakladatele Digiskill a Digitask a autora první české knihy o digitální transformaci Hot - jak uspět v digitálním světě. Poslechněte si, jak začít lépe využívat digitální svět. Nemusíte znát tisíc aplikací ani být ajťákem, vše začíná a končí u digitálního myšlení. S tímto myšlením se naučíte vidět příležitosti ke zjednodušení práce, zlepšovat procesy ve své organizaci a přinášet nové služby svým partnerům. 

Vnitřní motivace je pro vzdělávání klíčová, stejně jako vztah s učitelem, lektorem. Jak ale toto udělat online a ještě v tématu digitálních dovedností u dospělých s různými návyky a znalostmi? Jak zavádět změny do týmu a pracovat s motivací zaměstnanců? Podívejte se na přednášku Kateřiny Švidrnochové, kde zjistíte, že vzdělávání v oblasti digitálních dovedností je zásadní pro chod vaší organizace. Kateřina Švidrnochová je konzultantka, lektorka digitálních dovedností a designérka vzdělávacích procesů. Kateřina pro vás také připravuje některé kurzy v naší nabídce.

 

a jaký pro vás máme kurz s touto tématikou:

Digitální kancelář