3 novinky na LinkedInu

Naši lektoři na sociální sítě se i o prázdninách snaží být stále v obraze, aby pro vás aktualizovali informace na své kurzy. Ve spolupráci s Veronikou Soukupovou jsme pro vás připravili k jakým došlo novinkám na síti LinkedIn. Chcete se naučit ovládat své sociální sítě? Představíme vám kurz na LinkedIn, kde se dozvíte, jak mít co nejlepší profil a k čemu ho můžete využít. 

LinkedIn je profesní sociální síť, na které se setkávají profesionálové a diskutují o svých pracovních zájmech. Už máte svůj osobní profil na této sociální sítí? A co vaše organizace? Pojďte se s námi podívat na několik novinek na této síti, které pro vás připravila naše lektorka Veronika Soukupová.

  • Nově si teď můžete psát nejen s osobními profily, ale i s firemními stránkami. Ty mají zřízené své message boxy a správci je mají dokonce přidružené jako samostatný box ve svém soukromém prostředí pro správu zpráv. 
  • AI dorazila už i na sociální síť LinkedIn. Na základě nastavených klíčových slov a dalších parametrů vám nově LinkedIn AI (tedy MS bing) nabízí návrhy, o čem byste mohli na své stránce psát.  
  • Obsah, který členové sdílejí ve skupině, se dosud zobrazoval pouze jejím členům. Nově si mohou správci zapnout nastavení skupiny Veřejná. To umožní ukázat obsah sdílený ve skupině komukoliv na LinkedIn i mimo něj. Což je skvělé pro její visibilitu i pro autory, kteří ve skupině píší. Co se týká aktivit u příspěvků ve skupině, platí i nadále, že to je výsadou pouze jejích členů. Stejně tak výhoda, že si můžete zobrazit ostatní členy skupiny a volně si s nimi psát. Bez omezení.

Chcete získat komplexní pohled na LinkedIn? Začínáte být na této síti aktivní nebo byste rádi dohonili ty, kteří jsou před vámi na míle daleko? Ušetříme vám čas spojený se studiem návodů a s testováním metodou pokus omyl. Na LinkedIn se podíváme společně s Veronikou Soukupovou, která má aktuálně více než 19 tisíc spojení a LinkedIn jí generuje veškeré pracovní zakázky.

Co budete po kurzu vědět a umět?

  • Dozvíte se, jak co nejlépe optimalizovat svůj nebo firemní profil tak, aby vás zákazníci či zaměstnavatelé byly schopni najít.
  • Ukážeme vám, kde a jak hledat nové kontakty, jak s nimi pracovat a jak s nimi navázat vztah.
  • Zjistíte, jak zvýšit dosah svých příspěvků, aby vaše snaha a čas na LI nepřišla vniveč.
  • Naučíte se využívat Eventy a Skupiny.

A co o kurzu říkají jeho účastníci?

„Jsem moc ráda, že jsem školení absolvovala. Mělo profesionální úroveň a získané poznatky zcela jistě využiji při práci s LinkedIn.“

„Lektorka byla velice profesionální, bylo vidět, že je připravená, tématem se aktivně zabývá a umí reagovat na dotazy.“

Kurz proběhne 7. září online formou, tedy z klidu vašeho domova nebo kanceláře. Přihlaste se včas.