FUNDRAISING S FIRMAMI – JAK NA TO?

2 500 Kč 2 700 Kč od 2 500 Kč
Obsazeno Obsazeno Zvolte variantu
Varianta

Pojďte si ujasnit základní principy jednání s firemními dárci. Zvýšíte si sebevědomí nutné pro návštěvu dárce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurzem vás provede Ing. Pavel Němeček, který je ředitel Sdružení D a externí pedagog fundraisingu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Ve své lektorské a konzultační činnosti pro neziskové organizace se zaměřuje na implementaci strategického řízení a plánování, rozvoj grantového i negrantového fundraisingu a zavádění metod samofinancování. Pro ty co chtějí pokračovat a trénovat dovednosti fundraisera máme navazující kurz FUNDRAISING S FIRMAMI II - VYUŽIJTE SVŮJ POTENCIÁLNAPLNO!

CÍLE KURZU:

  1. Uvědomit si a nastavit specifické podmínky pro úspěšný firemní fundraising v NNO
  2. Rozpoznat váš vlastní potenciál k jednání s firemními dárci
  3. Definovat hodnoty a protihodnoty spolupráce s podnikatelským sektorem
  4. Nacvičit základy efektivní komunikace s dárcem/sponzorem

 

NA KOHO JE KURZ ZAMĚŘEN:

Kurz je určen pro začínající Fundraisery, manažery a ekonomy NNO, členy správních rad s nízkou či žádnou zkušeností s firemním fundraisingem.

Pro ty co chtějí pokračovat a trénovat dovednosti fundraisera máme navazující kurz FUNDRAISING S FIRMAMI II - VYUŽIJTE SVŮJ POTENCIÁLNAPLNO!

Poslechněte si rozhovor s Pavlem Němečkem v podcastu Nahlídni.

INFORMACE K ORGANIZACI KURZU:

Akce v rámci Vzdělávacího programu NROS a AVPO ČR

Kurz proběhne: 19. 9. 2023

Místo konání: Kurz proběhne ve Vzdělávacím středisku Václavka. Na Václavce 1135/9, Praha 5. Středisko není bezbariérové.

Časová dotace kurzu: 9:30 – 16:30 hodin

CO SI O KURZU MYSLÍ ÚČASTNÍCI

„Pavel Němeček je jako lektor výborný. Kurz byl plný velmi praktických rad, postupů a také praktických názorů a zpětných vazeb. Vřele doporučuji.“

„Úvodní kurz do fundraisingu mi přinesl nakopnutí, motivaci a jasnou jednoduchou strukturu a návod na první kroky. Byl praktický a dobře zacílený, reflektoval složení přítomných. Lektor na mě působil profesionálně, s nadhledem a zkušenostmi. Dobře reagoval na skupinu a udržoval příjemné a efektivní "flow".“

„Školení bylo skvěle připraveno. Lektor Pavel Němeček držel strukturu a zároveň dokázal dobře reagovat na dotazy a vstupy účastníků. Celý školení bylo pojato velmi prakticky s cílem okamžité přenositelnosti do praxe.“

LEKTOR KURZU: 

Ing. Pavel Němeček

Ředitel Sdružení D, externí pedagog fundraisingu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou a Divadelní akademii múzických umění. Ve Sdružení D má na starosti finanční řízení, fundraising a strategii. Občas lektoruje také ještě prožitkové osobnostně-rozvojové programy. Ve své lektorské a konzultační činnosti pro neziskové organizace se zaměřuje na implementaci strategického řízení a plánování, rozvoj grantového i negrantového fundraisingu a zavádění metod samofinancování. Mezi jeho významné klienty z poslední doby patří např. ADRA, Arcidiecézní Charita Olomouc, Fokus Vysočina, Lata Praha. Dlouhodobě vede kurzy pro NROS, Neziskovky.cz a Spiralis.

Obecné informace ke kurzům.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fundraising
Měsíc konání: září
Datum kurzu: 19. 9. 2023

Poslechněte si rozhovor s Pavlem Němečkem pro podcast Nahlídni

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: