Štetková Michaela

Vystudovala filmovou produkci a dále se dovzdělávala v kurzech zaměřených jak na projektové, či finanční řízení, tak i na PR. Díky získaným znalostem a kontaktům začala podnikat jako projektová a finanční koordinátorka na různých typech projektů (kulturní, vzdělávací, sociální, agrární apod). Externě vstupuje do organizací a vytváří procesní analýzy a společně s klíčovými pracovníky pak tvoří nové strategické body, s nimiž organizace dále pracuje. Dle potřeb organizace také vstupuje do role průvodce, a poskytuje tak potřebnou oporu (ale i supervizi) zejména pro CEO, COO organizací, jimž pomáhá v porozumění „složitého“ jazyka CFO, a tyto dva světy se snaží propojovat.

Důležitým prvkem v práci s jejími klienty je vzájemná důvěra, radost z práce, podpora, motivace, kreativita a inovativnost. Zakládá si na knowledge nomádství – ve zkratce řečeno jsem „knowmad“ – což je profesní i životní styl, skrze nějž se proaktivně snaží reflektovat a přizpůsobovat současným potřebám na trhu práce. Své znalosti, kreativitu a komunikační dovednosti využívá v konkrétních disciplínách a díky tomu zlepšuje fungování týmů, projektů a organizací, se kterými spolupracuje.

 

1 položek celkem
VÍCEZDROJOVÉ FINANCOVÁNÍ (12.12.2023)
od 2 500 Kč

Profesionalizace pracovníků NNO v kontextu vícezdrojového financování - získejte dovednosti a znalosti nezbytné k tomu, abyste efektivně řídili finanční aspekty vaší organizace

288/NEZ

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem