Gomba Pavla

Pracuje od roku 2000 jako výkonná ředitelka Dětského fondu OSN – UNICEF v České republice. Během jejího působení se příjmy organizace z individuálního fundraisingu zvýšily pětinásobně. Před tím působila jako analytik na Nizozemské obchodní komoře a v obchodním oddělení Dánského velvyslanectví v Praze. Jako konzultant pracovala rovněž na finančním oddělení Magistrátu města Masvingo v Zimbabwe.

V letech 2004 – 2010 vykonávala funkci člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.

Pavla Gomba absolvovala inženýrský obor Finance na VŠE Praha, nyní studuje na doktorském stupni na VŠB-TUO. Na VŠE Praha přednáší v rámci předmětu „Neziskové organizace“, jako lektor individuálního dárcovství působí rovněž v akreditovaném cyklu Management pro pracovníky NNO. Pravidelně publikuje na aktuální témata z oblasti dárcovství, rozvojové pomoci a mezinárodní bezpečnosti, na základě zkušeností z cest do krizových oblastí vydala knihu „Slyšíte nás“.

Magazínem Forbes je od roku 2013 každoročně zařazována mezi 50 nejvlivnějších žen České republiky, pravidelně se umisťuje také v anketě Hospodářských novin TOP ženy Česka v oblasti veřejné sféry.

 
 
Žádné produkty značky Gomba Pavla nebyly nalezeny...