Vzdělávání s NROSkou

Dlouhodobě se podílíme na vzdělávání neziskových organizací. Naším cílem je systematicky vzdělávat a profesionalizovat neziskové organizace. Chceme tak podporovat jejich kapacitu a růst. Také otvíráme diskusi o současných tématech občanské společnosti. Spolupracujeme se zkušenými a ověřenými lektory a lektorkami. Pořádáme kurzy a semináře na všechny témata potřebná pro neziskové organizace. Naše kurzy také poskytují prostor pro setkávání pracovníků z různých neziskových organizací, v rámci něhož můžou sdílet své zkušenosti a navazovat nové kontakty. Podívejte se jaké kurzy nabízíme a přihlaste se.

12 položek celkem

Cena

25025000
125025000

Značky

Měsíc konání

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 12
PRŮVODCE SÍTÍ LINKEDIN
od 2 500 Kč

LinkedIn může být silný nástroj. Naučte se s ním dobře pracovat na našem online kurzu.

184/NEZ
EVALUACÍ K LEPŠÍMU FUNDRAISINGUnew
od 5 400 Kč

Zjistěte na dvoudenním akreditovaném kurzu, jak data z evaluací využít v komunikaci o výsledcích vaší činnosti a tím zlepšit váš fundraising.  

214/NEZ
FUNDRAISING A PR NA CESTĚ K DÁRCI
od 2 500 Kč

V tomto kurzu se dozvíte, jak efektivně propojit fundraising a PR.

160/NEZ
KONZULTACE PSANÍ PROJEKTŮ A PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ
od 2 000 Kč

Máte skvělý nápad a chcete svůj záměr financovat z nějakého grantu? Potřebujete pomoci s vytvořením projektu či konzultaci k napsání nebo k řízení projektu? Rádi vám poradíme.

262/NEZ
KONZULTACE DIGITÁLNÍ KANCELÁŘ
od 2 000 Kč

Chce vaše organizace držet krok s dobou a začít při svém řízení používat digitální nástroje? Už jste s digitalizací začali, ale potřebujete s něčím pomoci? Přesně pro vás je konzultace na téma digitální kancelář.

303/NEZ
KONZULTACE FUNDRAISING
od 2 000 Kč

Pokud chcete, aby vaše nezisková organizace byla úspěšná, je fundraising důležitou součástí vaší práce. Díky fundraisingu můžete získávat finanční prostředky, které potřebujete k tomu, abyste mohli plnit své cíle.

306/NEZ
KONZULTACE FINANČNÍ ŘÍZENÍ
od 2 000 Kč

Finanční řízení je pro neziskové organizace nezbytnou součástí jejich fungování. Bez efektivního finančního řízení může být ohrožena sama existence organizace.

309/NEZ
KONZULTACE PR A MARKETING
od 2 000 Kč

Pomocí PR a marketingu dáváte vědět o své činnosti a poslání široké veřejnosti. Propagace organizace vám pomůže v navazování nových partnerství a v plnění poslání. Potřebujete poradit, jak na to? Využijte ke konzultaci naše zkušené lektory.

312/NEZ
KONZULTACE PERSONÁLNÍ ŘÍZENÍ
od 2 000 Kč

Chcete, aby vaše nezisková organizace fungovala efektivně a abyste měli motivovaný a výkonný tým? Potřebujete poradit, jak správně nastavit personální řízení? Chcete vědět, jak nejlépe hodnotit pracovníky a naučit se dobře delegovat práci?...

315/NEZ
KURZ NA MÍRU
KURZ NA MÍRU
Na objednávku
od 17 000 Kč

Chcete se zlepšit v oblasti fundraisingu, evaluace, marketingu, správy sociálních sítí nebo dalších oblastech důležitých pro řízení neziskové organizace? Objednávat můžete na vzdelavani@nros.cz

300/8 U
esg tana
25 000 Kč

Co je sociální odpovědnost? Jak se liší CSR a ESG? Co musí firmy reportovat a proč? Jak se tvoří ESG strategie? Co je analýza materiality? To vše a mnoho inspirativních příkladů z implementace ESG standardů různých firem se dozvíte na tomto...

322/BEZ
KNIHA
250 Kč

Elektronická verze knihy, která je manuálem managementu neziskových organizací. Autor: Petr Vrzáček a kol. Koupí knihy podporujete vzdělávání NGOs v NROS

285