VÍCEZDROJOVÉ FINANCOVÁNÍ (12.12.2023)

2 500 Kč 2 700 Kč od 2 500 Kč
Volná místa (>5 ks) Volná místa (2 ks) Zvolte variantu
Varianta

Profesionalizace pracovníků NNO v kontextu vícezdrojového financování - získejte dovednosti a znalosti nezbytné k tomu, abyste efektivně řídili finanční aspekty vaší organizace

Detailní informace

Detailní popis produktu

V kurzu se komplexně seznámíte s tématem vícezdrojového financování a získáte hlubší porozumění aspektů financování a možnosti, jak efektivně využívat různé finanční zdroje k dosažení svých cílů. Získáte dovednosti a znalosti nezbytné k tomu, abyste efektivně řídili finanční aspekty svých organizací a zajišťovali udržitelnost Vašich projektů a programů.

OBSAH KURZU:

  1. Výzvy řízení a financování neziskových organizací
  2. Vícezdrojové financování
  3. Typy finančních zdrojů
  4. Rozvoj finanční strategie reflektující projektové i provozní potřeby organizace
  5. Efektivní komunikace a vztahy nejen s dárci
  6. Monitoring a vyhodnocování

CÍLE KURZU:

Hlavním cílem kurzu je profesionalizace řídících pracovníků NNO. Po absolvování kurzu budete hlouběji rozumět na první pohled složitému finančnímu prostředí. Během kurzu Vám budou poskytnuty praktické návody a znalosti pro úspěšné získávání a správu finančních prostředků pro podporu Vaší důležité práce.

NA KOHO JE KURZ ZAMĚŘEN: (velikost organizace, pozice)

Kurz je otevřen zcela každému. Konkrétně dle zaměření pak pro klíčové osoby jako jsou: vedoucí pracovníci, finanční a projektoví manažeři NNO. Nejideálnější však je, aby se kurzu účastnili ti, které toto téma osobně zajímá a mají chuť se v něm rozvíjet, neb žádná práce není těžká, máme-li o ní zájem.

INFORMACE K ORGANIZACI KURZU:

Akce v rámci Vzdělávacího programu NROS a AVPO ČR

Kurz proběhne: 12. 12. 2023

Místo konání: Václavka – Vzdělávací středisko NROS (Na Václavce 1135/9, Praha 5) – středisko nemá bezbariérový přístup

Časová dotace kurzu: 9:30 – 15:30 hodin

 

LEKTOR KURZU: 

Michaela Štetková

Vystudovala filmovou produkci a dále se dovzdělávala v kurzech zaměřených jak na projektové, či finanční řízení, tak i na PR. Díky získaným znalostem a kontaktům začala podnikat jako projektová a finanční koordinátorka na různých typech projektů (kulturní, vzdělávací, sociální, agrární apod). Externě vstupuje do organizací a vytváří procesní analýzy a společně s klíčovými pracovníky pak tvoří nové strategické body, s nimiž organizace dále pracuje. Dle potřeb organizace také vstupuje do role průvodce, a poskytuje tak potřebnou oporu (ale i supervizi) zejména pro CEO, COO organizací, jimž pomáhá v porozumění „složitého“ jazyka CFO, a tyto dva světy se snaží propojovat.

Důležitým prvkem v práci s jejími klienty je vzájemná důvěra, radost z práce, podpora, motivace, kreativita a inovativnost. Zakládá si na knowledge nomádství – ve zkratce řečeno jsem „knowmad“ – což je profesní i životní styl, skrze nějž se proaktivně snaží reflektovat a přizpůsobovat současným potřebám na trhu práce. Své znalosti, kreativitu a komunikační dovednosti využívá v konkrétních disciplínách a díky tomu zlepšuje fungování týmů, projektů a organizací, se kterými spolupracuje.

 

Obecné informace ke kurzům.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávání s eNROSkou
Měsíc konání: prosinec
Datum kurzu: 12. 12. 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: