SILNÁ ZNAČKA ORGANIZACE – VÝHODA PŘI VYJEDNÁVÁNÍ

2 500 Kč 2 700 Kč od 2 500 Kč
Obsazeno Obsazeno Zvolte variantu
Varianta

KURZ JEN NA OBJEDNÁVKU

Pohled patentového zástupce a PR experta na brand vaší organizace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Má moje logo, jméno či brand ochrannou známku? A k čemu to vlastně potřebuji? Pokud si pokládáte tyto otázky, přesně pro vás je náš kurz s Mgr. Michaelou Chytilovou a jejím hostem Tomášem Hejdou. Michaela pracuje jako patentový zástupce a soudní znalec a také zástupce před EUIPO (Evropský úřad duševního vlastnictví). Tomáš je PR expert.

V první části kurzu se seznámíme s tím, co je ochranná známka, k čemu slouží. Ukážeme si, co lze a nelze chránit a proč. Dozvíte se jak svojí značku komunikovat z hlediska PR. Podíváme se na možnosti vymáhání práv z ochranné známky, kdy a jak ji použít proti nekalé konkurenci. Vše na praktických příkladech. Živá diskuse se očekává. 

Ve druhé části se podíváme na konkrétní značky účastníků, zjistíme, zda jsou chráněné a zda je vše, tak jak má být, včetně doporučení, co případně vylepšit.

OBSAH KURZU:

  • Jak a proč chránit svoji značku
  • k čemu je ochranná známka
  • jak správně značku komunikovat
  • co dělat, když se něco pokazí
  • cokoliv, co vás zajímá z této oblasti

 CÍLE KURZU:

Ukázat si důležitost vaší značky, možnosti a cesty k obraně značky před zneužitím, prověřit stávající značky účastníků a ukázat optimální řešení ochrany.

 NA KOHO JE KURZ ZAMĚŘEN: 

Na všechny, kdo mají na starosti v organizaci propagaci, vedoucí pracovníci organizací, všechny, které tato problematika zajímá a chtějí se na cokoli z této oblasti zeptat.

Přednášející: Michaela Chytilová, patentová zástupkyně (www.chytilova.cz)

Host: Tomáš Hejda, PR expert (www.prmollo.cz)

INFORMACE K ORGANIZACI KURZU:

Akce v rámci Vzdělávacího programu Sdružení NROS a AVPO Servisní

Kurz proběhne: 4. 10. 2023

Místo konání: online. Dne před kurzem obdržíte přihlašovací údaje do ZOOM meetingu

Časová dotace kurzu: 9:30 – 15:30 hodin

LEKTOR KURZU: 

Mgr. Michaela Chytilová

Patentový zástupce, soudní znalec, zástupce před EUIPO. V oboru působí už 20 let. Absolvovala studium politologie na Univerzitě Palackého v Olomouci a Institut průmyslově právní výchovy v Praze. Své vzdělání dále rozvíjela na Masarykově univerzitě Brno, obor obchodně-právní studia a na mnoha odborných seminářích a kurzech. Absolvovala též kurz Právo duševního vlastnictví na University of Pennsylvania Carey Law School (Philadelphia, US). V minulosti aktivně přednášela na VŠE a spolupracovala s Úřadem průmyslového vlastnictví na projektu Snídaně s předsedou. Ve své praxi zatupovala velké společnosti i drobné živnostníky. Spolupracuje s AVPO na projektu Letní škola a dalších. Za rok 2020 byla EUIPO (Evropský úřad duševního vlastnictví) zařazena mezi TOP25 zástupců z ČR. Je členkou Komory patentových zástupců a Asociace prostředníků a rozhodců ve věcech duševního vlastnictví.
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávání s NROSkou
Měsíc konání: říjen
Datum kurzu: 4. 10 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: