S Petrem Konečným o marketingu a fundraisingu nejen v nezisku

Marketing je určitě důležitou součásti všech organizací a také i těch neziskových, nebo jak říká dnešní host, nevládních. Bez fundraisingu se dnes žádná nezisková organizace neobejde. Toto budou dvě hlavní témata rozhovoru s dnešním hostem, zakladatelem a senior konzultantem organizace SANEK Ponte a také lektorem, Mgr. Petrem Konečným, MBA. Řeč byla jak o definici marketingu, tak o marketingovém mixu a jak marketing mohou neziskovky využít. Jako další jsme probrali, jak přemýšlet nad fundraisingový plánem a jakých základních pravidel se ve fundraisingu držet.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Jan Placák

Host: Petr Konečný

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

www.nros.cz

www.avpo.cz

Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechaudiolibrixYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.