Petra Mžourková: Eda nosí kalhoty

Organizace EDA cz, z. ú. vyhrála soutěž pro držitele značky spolehlivosti Zlatý banán 2021. Vítězný příběh popisuje životní úděl paní Kláry, která pečuje s celou rodinou o dceru Rozárku. EDA je oporou rodinám, ve kterých se narodilo dítě se zrakovým a dalším postižením. Poskytuje ranou péči, Linku Eda, aplikace EDA PLAY, provozuje charitativní e-shop. Edu nám představila ředitelka Petra Mžourková. Ptali jsme se, co a pro koho je raná péče? Zda a jak značka spolehlivosti Edovi pomáhá? Jaké plány má EDA do budoucna?

Zlatý banán je soutěž veřejně prospěšných organizací, držitelů značky spolehlivosti, o nejlepší příběh na dané téma. Více na www.zlatybanan.cz. Hlavními partnery soutěže Zlatý banán 2021 jsou McDonald's ČR, ALZA.cz a Sirowa Czech. Soutěž dále podporují společnosti Panter, Akademie ČTK, Lilearning a Copy General. Trofej pro vítěze Zlatého banánu je vyrobena z křišťálu ve sklářském atelieru Glass Ateliér Morava ve Vizovicích. Video na Youtube @avpocr: https://youtu.be/Jf2aH0KSn7E

Moderátor: Monika Jindrová

Host: Petra Mžourková

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

www.avpo.cz

www.nros.cz

 Najdete nás na youtubespotifyapple podcastechgoogle podcastechYouradio TalkPodcast Addict, na stránce České podcasty a na Anchor.