JAK PODNIKAT UDRŽITELNĚ - ESG PRO NEZISKOVKY, SOCIÁLNÍ PODNIKY A MALÉ/STŘEDNÍ FIRMY

500 Kč
Obsazeno

Termín: 21. 3. 2023

Zveme vás na konferenci věnující se ESG. Kouzelná zkratka ESG v sobě snoubí harmonii sociálních a environmentálních principů v podnikání a reflektuje důležité hodnoty, na které by se nemělo zapomínat, jako jsou správné řízení, komunitní zájmy a/nebo ochrana životního prostředí. 

Konferenci pořádá NROS, ve spolupráci CIRAA a TESSEA. Partnerem konference je Česká spořitelna - sociální bankovnictví.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fenomén ESG - nebo-li Environment, Social a Governance se věnuje vlivu působení firem na životní prostředí a společnost. Současně určuje, zda budou firmy do budoucna konkurenceschopné a financovatelné. Neziskové organizace a sociální podniky vstupují do této oblasti nejčastěji v roli subdodavatelů, přičemž i na ně se legislativa v oblasti ESG a povinného reportování o dopadech bude vztahovat. ESG lze vnímat jako riziko, ale též jako příležitost a šanci kultivovat podnikatelské prostředí v ČR.
 
Sociální podniky a neziskovky současně mohou svým fungováním přinášet inspiraci ostatním, jak naplňovat sociální, environmentální a ekonomický rozměr podnikání. Co je udržitelné a zároveň proveditelné? Jak se vyvarovat greenwashingu a využít ESG jako nástroj marketingu? Lze se připravit a posílit svoji konkurenceschopnost? Pokud vás takové otázky také napadají, přijďte načerpat inspiraci a propojit se s dalšími na naší konferenci.
 
Pro koho je konference vhodná: pro manažery neziskovek a sociálních podniků, pro ty, kteří působí v oblasti legal & compliance, HR, vztahů s investory, nákupu, ochrany životního prostředí, marketingu, pro malé a střední firmy a pro novináře. 
 
Podívejte se na pozvánku na akci.
 
Termín: 21. 3. 2023 (9 - 14h)
Kde: Sál České spořitelny v Rytířské 29, Praha 1
Akcí vás provede: Vojtěch Koval
  
 
Občerstvení na akci zajišťuje sociální podnik Modrý domeček.

Poslední termín pro přihlašování:17.3.2023. Kapacita akce je omezena kapacitou sálu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávání s eNROSkou
Měsíc konání: březen
Datum kurzu: 21.3.2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: